Sestavte si svou postel Slumberland

Chcete postel na míru za rozumné peníze? U posteli Slumberland vyrobených v Česku si můžete vybrat z mnoha čalounění a nožek. Navíc je montáž snadná a zvládnete ji sami.

Typy postelí

Postele Slumberland vynikají svým nadčasovým designem a kvalitou zpracování. V nabídce má 7 typů postelí. Pokud sháníte postel s úložným prostorem, Slumberland nabízí postel Mistral. Tato postel má nastavitelnou výšku lehací plochy. Postel Mistral je bez nožiček a nabízí širokou paletu čalounických látek se snadnou údržbou a dlouhou životností. Obě čela a bočnice jsou protaženy až k zemi. Postel je určena pro použití s lamelovými rošty s bočním nebo čelním výklopem. Postel Mistral neobsahuje rošty ani matrace. Pokud chcete do své ložnice postel s již zabudovanými úložnými prostory a pružinovou matrací, můžete volit kontinentální postel Bedfort. Zde si můžete nakombinovat libovolně čalounění i nožičky.

Volba nožiček

U postelí jsou výškově nastavitelné nožičky v rozsahu 10 – 15 cm. Vybrat si můžete z mnoha tvarů a materiálů. Pokud holdujete více dřevu, můžete si vybrat dub, břízu a buk. V nabídce je i možnost chromované oceli.

Výběr čalounění

Můžete vybírat z 55 čalounění ve variantách od klasických zemitých tónů, výraznějších barev, lesku, imitaci připomínající kámen, semiš po imitaci kůže. Vzorník čalounění a nožiček najdete u každé postele na webových stránkách postelí Slumberland.