Příval energie nebo jarní únava?

Většinou si uvědomujeme, že v zimě bývají naše těla vyčerpaná a oslabená. Jsme srozuměni s tím, že venkovní teploty pod nebo lehce nad bodem mrazu a tma po většinu dne nám dávají zabrat fyzicky i psychicky.

Pak nám ale ve zprávách moderátor prozradí, že udeřilo astronomické jaro, k tomu zasvítí slunce a zazpívají ptáci a my se hned mylně dovtípíme, že do formy se dostaneme skokově z hodiny na hodinu s prvními jarními paprsky. Což o to, psychická vzpruha i s fyzickým dopadem to bezesporu je, ale než doplníme vitamín D a obnovíme ztracenou imunitu, je bohužel proces pozvolnější.

Známe to: Jedno slunečné odpoledne, následné večerní prochladnutí v důsledku lehké nekázně s oblečením a viróza nás přemůže jaro-nejaro.

Posílení imunity a návrat kondice ale urychlit přeci jen můžeme. Ne v řádu hodin, ale v řádech dnů ano. Zásadní je tepelná pohoda, dostatek vitamínů a enzymy. Např. pomocí léku Wobenzym, můžeme našemu organismu per orálně dodat obdobné enzymy, jaké užívá naše tělo samo pro včasné nastartování imunitních procesů při napadnení viry nebo bakteriemi.

Jarní posilovací kúra 2x denně 7 tablet léku Wobenzym podpoří naši imunitu a tím i celkovou tělesnou kondici. Kromě prevence je účinná na omezení otoků, akutní bolesti a díky vlivu na lymfatický systém zejména na zrychlení hojení poraněných či napadených tkání. Více na www.wobenzym.cz.